PL | EN
Instytut Informatyki Instytut Informatyki Politechniki Wrocławskiej
C61D21C131A13nC71D22A11nC72D23B41A14nC132 DSC_0030IMGP2500kam_gloskam1IMGP2464sluch9sluch7mysz1IMGP2501druk2
Do czasu ustalenia terminów konsultacji w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013 prosimy umawiać się na konsultacje telefonicznie lub wykorzystując pocztę komputerową.
Konsultacje pracowników dydaktycznych w semestrze letnimm 2013/14

Tytuł

Nazwisko i imię

tel., nr pok., bud.

Terminy konsultacji

mgr inż.

Antosik Bartłomiej

248 A1

Pt.     18.40-19.40

mgr inż.

Augustyniak Łukasz

203k A1

Pn.     9.30-10.30

dr inż.

Bieleninik Edward

29-44; 201/7a D2

Pn. 10.00-11.00

Śr. 11.00-12.00 (w tygodnie P)

Czw. 11.00-13.00

Ndz. 16 00-17 00

prof.

Borzemski Leszek

25-99; 109 C3

Wt.    11.00-13 00

Czw. 13.00-15.00

dr inż.

Brzostowski Krzysztof

41-50; 122 C3

Wt.     8.00-10.00

Śr.      8.00-10.00

mgr inż.

Chojnacki Oktawian

248 A1

Sb.     10.15-11.15

dr inż.

Choroś Kazimierz

37-99; 203c A1

Śr.     15.00 -17.00

Czw.  15 00 -17.00

dr inż.

Chudzik Krzysztof

42-17; 407 B4

Śr. 15.00-17.00 sala 129 C6

Pt.    9.00-11.00 sala 333a D2

Śr. 7.00-9.00 (od 18.06 do 7.07. 2014)

Pt. 7.00-9.00 (od 18.06 do 7.07. 2014)

mgr inż.

Chynał Piotr

203a, A1

Pn.    12.00-13.00

mgr inż.

Czyszczoń Adam

201/7, D2

Czw. 14.30-15.30

mgr inż.

Ćwik Michał

118, C3

Pn.      9.00-10.00

mgr inż.

Dabiński Bartłomiej

118 C3

Pt.     11.15-12.15

dr inż.

Drapała Jarosław

41-50; 15 C3

Śr.      7.00-9.00

Pt.      9.00-11.00

mgr inż.

Drwal Maciej

14 C3

Śr.    12.00-13.00

dr inż.

Dubielewicz Iwona

37-14; 201/16 D2

Pn. 10.00-11.00 (w tygodnie P)

Pn. 13.00-14.00 (w tygodnie N)

Wt. 13.00-15.00

Śr. 10.00-11.00

mgr inż.

Dzieńkowski Bartłomiej

333c D2

Czw. 17.00-18.00

mgr inż.

Falas Łukasz

121 C6

Wt. 13.00-14.00

Cz.   9.00-10.00

dr. inż.

Filcek Grzegorz

41-12; 14 C3

Śr.    11.00 -13.00

Czw. 13.00-15.00

dr inż.

Fraś Mariusz

40-20; 301 C3

Pn. 17.00-19.00

Pt.    7.30-9.00

Sb. 14.00-15.00 ( w terminach zjazdów)

dr inż.

Frączkowski Kazimierz

36-43; 302b D2

Śr.    13.00- 15.00

Czw. 10.45-12.15

Sb.   17.00- 18.00

dr inż.

Fryźlewicz Zbigniew

37-14; 201/16 D2

Pn. 11.00-13.00

Śr. 15.00-17.00 (w tygodnie P)

śr. 9.00-11.00 (w tygodnie N)

dr inż.

Gawrych-Żukowski Andrzej

36-85; 416 B4

Wt. 11.00- 13.00

Śr.  11.00- 13.00

dr inż.

Gąsior Dariusz

35-83; 112 C3

Pn. 9.00-11.00 od 28.04.2014

Wt. 7.00- 9.00 do 27.04.201 4

Sr. 11.00-13.00

dr inż.

Gonczarek Adam

121 C3

Pn. 11.00-13.00

Wt. 11.00-13.00

doc.dr inż.

Gruber Jacek

33-40; 413 B4

Wt.   11.30-13.30

Czw. 14.00-16.00

prof.

Grzech Adam

35-89; 116 C3

Pn. 11.00-13.00

Wt.   9.00-11.00

dr inż.

Hnatkowska Bogumiła

24-66; 201/18 D2

Pn.     9.00-11.00

Czw. 16.50-18.50

dr inż.

Hojda Maciej

41-12; 14 C3

Wt. 13.00-15.00

Pt.  11.00-13.00

mgr inż.

Hryszko Jarosław

332 C3

Wt. 16.00-17.00

dr inż.

Huk Maciej

36-43; 302b D2

Wt. 13.10-15.10

Śr.  19.00-21.00

prof.

Huzar Zbigniew

34-31; 35-16; 24-42; 201/5 D2

Wt. 11.00-13.00

Śr.   9.00-11.00

dr inż.

Indyka-Piasecki Agnieszka

203d, A1

Pn. 11.00-13.00

Śr.  11.00-13.00

mgr inż.

Jagusiak Seweryn

121 C3

Pn. 13.00-14.00

prof.

Józefczyk Jerzy

29-79; 113 C3

Wt. 11.00-13.00

Śr.  11.00-13.00

prof.

Jóźwiak Ireneusz

33-40 413 B4

Pn. 15.00-17.00

Wt. 11.00-13.00

Sb.13.00-14.00 (w terminach zjazdów)

dr inż.

Juszczyszyn Krzysztof

21-16; 302 C3

Wt.   13.00-15.00

Czw. 13.00-15.00

doc.dr inż.

Kaliś Andrzej

42-19; 412 B4

Śr. 7.15-9.15, sala 333c/D2

Pt. 7.15-9.00

Sb.14.15-15.15, sala 333c/D2

dr inż.

Kamińska-Chuchmała Anna

40-20; 301 C3

Śr.    15.00-1700

Czw. 18.45-20.45 (tydzień P)

Czw. 15.00-17.00 (tydzień N)

prof.

Kasprzak Wacław

35-97; 110 B1

Wt.   9.00-11.00

Czw. 9.00-11.00

mgr inż.

Kędzia Paweł

4.19 B4

Wt. 7.30-8.30

mgr inż.

Kocoń Jan

4.19 B4

Pt. 15.00-16.00

dr inż.

Kołaczek Grzegorz

21-16; 302 C3

Pn. 11.00-13.00

Wt. 11.00-13.00

dr inż.

Konieczny Dariusz

36-02; 201/15 D2

Pn.   13.00-15.00

Czw. 11.00-13.00

dr inż.

Kopel Marek

203a A1

Śr.    11.00-13.00

Czw. 15.00-17.00

dr inż.

Kozierkiewicz-Hetmańska Adrianna

42-47; 328 C3

Wt.  7.10-9.10

Śr. 11.00-13.00

dr inż.

Kukla Elżbieta

37-34; 203e A1

Pn.    9.00-11.00

Czw. 13.00-15...00

prof.

Kwaśnicka Halina

35-34; 201/1 D2

Śr.   13.00-15.00

Czw. 13.00-15.00

dr inż.

Kwiatkowski Jan

36-02; 201/15 D2

Śr.    13.05-15.05

Czw. 11.05-13.05

dr inż.

Liber Arkadiusz

32-07; 414 B4

Wt. 17.00-19.00

Śr. 12.00-13.00 (26.02; 5.03; 12.03; 19.03; 26.03; 2.04.2014) w sali 127b/D2

Czw. 15.00-17.00 (tydzień P) w sali 127b/D2

Sb. 15.00-17.00 (1.03; 22.03; 12.04; 10.05; 31.05.2014)

dr inż.

Lorkiewicz Wojciech

38-01; 329 C3

Pn. 11.00-13.00

Śr. 11.00-13.00 w terminach: 2014-03-12,
2014-03-26, 2014-04-09, 2014-04-23, 2014-05-14, 2014-05-28, 2014-06-11, 2014-06-18, 2014-06-25, 2014-07-02

Pt. 15.00-17.00 w terminach: 2014-03-21,
2014-04-04, 2014-04-16, 2014-05-09, 2014-05-23, 2014-06-06

mgr inż.

Łoziuk Łukasz

130 C6

Ndz. 15.15-16.15

Udziela studentom konsultacji przez skypa o dowolnej porze dnia.

mgr inż.

Maciejczyk Przemysław

118 C3

Wt. 11.00-12.00

dr hab.inż.

Madeyski Lech

28-86; 415 B4

Pn. 16.50-18.50

Wt. 15.00-17.00

mgr inż.

Majchrzak Marek

107b D2

Sb. 13.05-14.05

mgr inż.

Maleszka Bernadetta

332 C3

Wt.  7.15-11.15

dr inż.

Maleszka Marcin

42-47; 328 C3

Pn.   9.00-11.00

Wt. 11.00-13.00

mgr inż.

Mariański Aleksander

118 C3

Pn. 9.00-10.00

prof.

Markowska-Kaczmar Urszula

24-66; 201/18 D2

Pn. 11.00-13.00

Wt. 15.00-17.00

prof.

Martan Janusz

42-21; 4.17 B4

Pn. 11.00-13.00

Wt. 12.00-13.00

Sb.   9.00-10.00

mgr inż.

Matoga Grzegorz

332 C3
tel. 2938

Pn. 17.00-18.00

mgr

Mazur Hanna

39-05; 201/19 D2

Pn. 15.00-17.00

Śr.  13.00-15.00

prof.

Mazur Zygmunt

42-23; 418 B4

Wt. 11.00-13.00

Śr.  13.00-15.00

dr inż.

Mendyk-Krajewska Teresa

39-69; 302a D2

Wt. 11.00-13.00 od 25 marca 2014

Śr. 11.00-13.00 do 25 marca 2014

Pt. 11.00-13.00

mgr inż.

Michalski Radosław

203k, A1

Śr.  9.00-10.00

dr inż.

Myszkowski Paweł

42-17; 4.07 B4,

Pn. 15.00-17.00

Śr.  15.00-17.00

prof.

Nguyen Ngoc Thanh

41-39; 303 C3

Pn. 11.00-13.00

Wt. 11.00-13.00

mgr inż.

Nowak Kamil

128 C6

Pn. 19.00-20.00

Pt.  15.00-17.00

Ndz.15.00-17.00 (w terminach zjazdów)

dr inż.

Nowak Ziemowit

40-20, 301 C3

Pn. 1500-1700

Czw.1700-1900

dr inż.

Orski Donat

35-83; 112 C3

Śr.   12.00-13.00

Czw. 11.00-13.00

Sb. 9.00-11.00 (1,8,22 III, 5IV.2014)

Sb. 13.00-15.00 (26 IV, 24 V)

Sb. 15.00-17.00 (12 IV, 10 V)

Sb. 14.00-16.00 (31 V)

dr inż.

Piasecki Maciej

42-21; 417 B4

Śr.   9.00-11.00

Pt.   9.00-11.00

mgr inż.

Pietranik Marcin

332 C3

Pn. 13.00-15.00

mgr inż.

Pleszkun Michał

121 C6

Wt. 11.00-12.00

dr inż.

Popek Grzegorz

38-01; 329 C3

Pn. 11.00-13.00

Śr.  11.00-13.00

mgr inż.

Popiel Adrian

203l A1

Czw. 16.00-17.00

dr inż.

Przewoźniczek Michał

32-07; 4.14 B4

Pn.   9.00-11.00

Wt.   9.00-11.00

dr inż.

Ratajczak Janusz

42-19; 412 B4

Wt.   11.00-13.00

Czw. 13.00-15.00

mgr inż.

Saganowski Stanisław

203l, A1

Czw. 13.00-15.00

mgr inż.

Samborski Remigiusz

121 C6

Czw.   9.00-10.00

dr inż.

Sas Jerzy

36-70; 411 B4

Wt.   11.00-13.00

Czw.   9.15-11.15

Sb. 15.00-16.00 (w terminach zjazdów)

mgr inż.

Schauer Patryk

 

Pt. 11.15-12.15 sala. 121 C6

Ndz. 8.45-9.15, sala 312a, D1

dr inż.

Siemiński Andrzej

37-99; 203c A1

Pn.   15.00-17.00

Czw. 11.00-13.00

mgr inż.

Skowroński Marek

4.07 B4

Śr.   17.00-19.00

dr hab.inż.

Sobecki Janusz

31-95; 203a A1

Wt. 11.00-13.00

Pt.    9.00-11.00

doc.dr inż.

Spławski Zdzisław

29-44; 201/7a D2

Wt. 13.00-15.00

Śr.  11.00-13.00

mgr inż.

Spytkowski Michał

4-16 B4

Śr. 15.00-16.00

mgr

Staszak Urszula

46-53; 122 C3

Wt. 10.00-11.00

Śr.  11.10-13.00

Ndz. 11.00-13.00 (w terminach zjazdów)

dr inż.

Staszak Zbigniew

46-53; 122 C3

Pn. 11.00-13.00

Pt.   9.20-11.05 (tydzień N)

Ndz. 1305-1505 (w terminach zjazdów)

mgr inż.

Stelmach Paweł

121 C6

Wt. 15.00-17.00

Śr.  10.00-11.00

Ndz. 8.00-9.00

mgr inż.

Strzałkowski Grzegorz

4.44 B4

Śr. 19.00-20.00

mgr inż.

Szczepanik Michał

3.21 C3

Wt. 18.00-19.00

doc.dr inż.

Szpunar Zbigniew

23-80; 201/14 D2

Pt.  13.00-1500

Sb. 7.50-9.10(w terminach zjazdów)

Ndz. 15.00-17.00, (sala 2.28/B4) (w terminach zjazdów)

mgr inż.

Szymański Piotr

203k A1

Śr. 11.00-13.00

prof.

Świątek Jerzy

36-42; 120 C3

Pn.   9.15-11.15

Wt. 11.00-13.00

dr inż.

Świątek Paweł

41-50; 15 C3

Pn. 7.00-9.00

Śr.  7.00-9.00

Ndz. 9.00-10.00 (w terminach zjazdów)

prof.

Tabakow Iwan

36-70; 411 B4

Ndz. 8.00-9.00

dr inż.

Tabakow Martin

36-70; 411 B4

Śr. 11.00-13.00

Pt. 11.00-13.00

dr inż.

Telec Zbigniew

42-47; 328 C3

Wt.  7.00-9.00

Śr. 18.00-20.00

dr inż.

Thomas Wojciech

28-86; 4.15 B4

Wt.   11.00-13.00

Czw. 11.00-13.00

dr inż.

Tomczak Jakub

44-53; 121, C3

Pn. 11.00-13.00

Wt. 15.00-17.00

dr inż.

Trawiński Bogdan

42-47; 328 C3

Pn. 11.00-13.00

Śr.    9.00-11.00

mgr inż.

Tuligłowicz Włodzimierz

203l, A1

Pn.   9.00-10.00

dr inż.

Turowska Magdalena

35-83; 112 C3

Wt. 9.00-1100 (tydzień N do 8.04.)

Wt. 13.00-15.00 (tydzień N od 6.05.)

Śr.    9.00-11.00

Sb. 17.00-19.00 (do 5.04)

Sb.   9.00-11.00 (od 12.04)

dr inż.

Tuzinkiewicz Lech

23-80; 201/14 D2

Pn. 8.00-9.00

Wt. 8.00-9.00; 13.00-13.30

Czw. 13.00-15.00 (w tygodnie N)

Sb. 8.00-9.00 (w terminach zjazdów)

mgr inż.

Tworek Katarzyna

4.17 B4

Pt.   9.00-10.00

dr inż.

Walkowiak Anita

39-05; 201/19 D2

Pn. 9.00-11.00 (w tygodnie P)

Pn. w marcu 17.00-19.00 (w tygodnie N)

Pn. od kwietnia 13.00-15.00 (w tygodnie N)

Wt. 15.00-17.00

doc.dr inż.

Waśko Krzysztof

36-43; 302b D2

Pn. 15.00-17.00

Wt. 17.00-19.00

mgr inż.

Więcek Dominik

tel. 38-01; 329 C3

Wt. 12.00 – 13.00

dr inż.

Wilczek Artur

42-18; 407 B4

Pn. 18.45-20.15 w s. 127a/D2

Śr.  13.00-15.00 (w tygodnie N)

Czw. 17.00-19.00 (w tygodnie P)

Ndz. 13.00-15.00 s. 311a/D1 (tydzień N)

prof.

Zgrzywa Aleksander

32-58, 24-51; 203F A1

Wt. 11.00-13.00

Śr.  13.00-15.00

dr inż.

Zięba Maciej

121 C3

Pn.   8.00-9.00

Pn. 11.00-12 (pierwsze 6 tygodni)

Czw. 11.00-13.00

Ndz. 12.00-13.00 (w terminach zjazdów)